Odolné, pevně vyrobené, moderní kontenery / pavilony od výrobce Comox

Výrobce obchodních a servisních kontejnerů

Naše společnost je na trhu 10 let. Shromážděné zkušenosti v kombinaci s neustálými sledováními se promítá do posílení pozice vůdce v přenosným pavilonovým průmyslu ze sendvičového panelu. Nabízíme řešení přizpůsobená různým potřebám, včetně Pro poskytování služeb, kanceláře, gastronomie nebo dokonce provádění rezidenčních funkcí.

Srdečně povzbuzujeme každého, kdo má zájem, aby nás kontaktoval e -mailem, telefonem nebo přímým návštěvností sídla naší společnosti.

0 +

Implementace

0 +

Klienti

0 +

roky zkušeností

Kontejnery Comox jsou produktem pro nejnáročnější zákazníky. Zaměřujeme se na profesionální personál a nejlepší materiály.
Díky tomu námi nabízené produkty oceňuje mnoho podnikatelů, stavebních firem, pořadatelů akcí i široké spektrum individuálních zákazníků.
Naše nabídka zahrnuje tyto typy kontejnerů: kancelářské kontejnery, sociální kontejnery, stavební kontejnery, obytné kontejnery, komerční kontejnery, komerční pavilony, sanitární kontejnery, skladové kontejnery.
Nabízíme komplexní zákaznický servis, který zahrnuje mimo jiné technické konzultace, kontrolu kvality dle postupů platných v naší společnosti, včasné vyřízení zakázky, organizaci kontejnerové dopravy a vykládky.
Díky našim možnostem dokážeme odborně zaručit jakýkoli typ kontejnerů.
Zveme vás ke spolupráci!
Rychlost implementace
Profesionalita
Personalizovaný projekt
Trvalý kontakt