OBYTNÉ KONTEJNERY

Kontejnerové bydlení je ekologický, rychlý a moderní způsob, jak získat vlastní domov. Obytné kontejnery se pomalu stávají stále oblíbenější alternativou ke koupi nového bytu. Není to jen důsledek vysokých cen, ale také rostoucího společenského povědomí a stále oblíbenějšího ekologického životního stylu. I když to pro mnohé stále zní jako šílenství, ujišťujeme vás, že na to existuje metoda.

Kam můžete umístit živý kontejner?

Technicky vzato, aby bylo možné umístit jeden kontejner na daný pozemek, není třeba pro něj dělat základy – stačí zpevněná půda. Lze ji snadno postavit na neudržovaném pozemku. To znamená, že pokud chcete na svém pozemku postavit kontejner, nemusíte žádat o stavební povolení. Stačí, když to oznámíme krajskému úřadu nebo radnici. To znamená, že pokud chcete na dvoře postavit kontejner, nemusíte žádat o stavební povolení.

Obytný kontejner – cena se samozřejmě odvíjí od různých faktorů. Pamatujte, že více či méně zaplatíte, pokud zvolíte tento typ domu ze specifických materiálů, s danou plochou a vybavením na míru vašim potřebám. Jak vidíte, skutečně určujete (svým výběrem), jaké budou celkové náklady na obytný kontejner. Výhod obytných kontejnerů je jistě mnoho. Rádi bychom však zmínili dva nejdůležitější. První souvisí se samotným stavebním procesem. Druhá se týká toho, co je hlavním tématem tohoto článku.

Jednou z největších výhod obytných kontejnerů je rychlost jejich postavení. Někdy stačí pouhý měsíc, abyste si užili své vlastní čtyři kouty – mluvíme o designu a montáži. Nejde samozřejmě o největší plochy, ale pro každého, kdo hledá levnější způsob bydlení, je to varianta, která stojí za zvážení.

Cena obytných kontejnerů je ve srovnání se stavbou klasického domu velmi příznivá. Ne každý se může rozhodnout postavit zděnou stavbu od nuly, při pohledu na ceny materiálů nebo práce. Sníte o vlastním bydlení, byť jen malém? Obytný kontejner by se vám měl líbit.

Investice do obytného kontejneru je také rozumná, když jej chcete umístit například na rekreační pozemek. Namísto zděných staveb, které jsou nejen drahé, ale jejich stavba trvá déle, se můžete těšit ze svých čtyř rohů během několika dní. V obytném kontejneru nebude nic chybět. V závislosti na množství do něj samozřejmě můžete dát kuchyňský kout nebo koupelnu. Někdy však stačí obyčejný kancelářský kontejner za malou cenu – pokud je možnost schovat se před deštěm nebo uskladnit zahradní techniku.

FAQ

Často kladené otázky o kontejnerech

Cena kontejneru závisí na mnoha faktorech – jeho velikosti, způsobu montáže, dopravy atd. Pro podrobnou nabídku kontaktujte naši společnost.

Kontejnerová přeprava závisí na mnoha faktorech – vzdálenosti a cíli. Pro podrobnou nabídku kontaktujte naši společnost.

Z hlediska vytápění budou nejvhodnější instalace s vysokou účinností při optimálním využití prostoru. Mezi ně patří především podlahové vytápění. Zdrojem tepla může být kombinovaný plynový kotel. Někteří dávají přednost elektrické instalaci, zejména takové, která je vybavena programátorem, jenž spouští vytápění podle preferencí majitele domu. Stále oblíbenější je také infračervené vytápění a tradiční krby – instalace druhého z nich v plechovém domě je stejně možná.

Za námi poskytované služby a zboží, které prodáváme, samozřejmě vystavujeme fakturu s DPH.