KANCELÁŘSKÉ KONTEJNERY

Kancelářské kontejnery jsou modulární konstrukce, vyráběné moderní technologií. Jedná se o samostatná a soběstačná zařízení vybavená elektroinstalací a topením. Kontejnerové stěny mohou být vyrobeny různými technologiemi. Nejčastěji se zde používá sendvičový panel nebo skeletová stěna. Sendvičový panel se skládá ze dvou plátů tenkého plechu, mezi nimiž je nalepeno jádro izolace.

Námi nabízené kancelářské kontejnery jsou využívány především jako dočasné kancelářské prostory především na stavbách, jako prodejní kanceláře bytů v developerských sídlištích apod. Splňují poptávku po vytvoření prostoru pro dočasné kancelářské práce. Negenerují vysoké náklady a lze je použít téměř okamžitě. Zařízení je nezbytné pro komfort jejich obsluhy. Interiéry kancelářských kontejnerů lze vybavit veškerými instalacemi, osvětlením, vytápěním a komplexním nábytkem. Splňujeme požadavky na moderní pracoviště – rychle dodáme modulární kanceláře s odpovídajícím komfortem a upravíme prostor podle vašich aktuálních potřeb. Dále nabízíme komplexní vybavení kanceláří (nábytek, klimatizace, IT sítě…). Po ukončení pronájmu modulové kontejnery demontujeme, aniž by došlo ke změnám prostředí a krajiny.

Kancelářské kontejnery představují nejlepší poměr ceny a kvality na trhu. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů v souladu s technickou dokumentací a stavebními normami.

Kancelářský kontejner díky své konstrukci není trvale připevněn k zemi a jeho montáž je rychlá a nevyžaduje drahé základy. Je tedy výbornou alternativou k tradiční výstavbě – její montáž je jednoduchá, nevyžaduje zdlouhavou proceduru získání stavebního povolení.

Kontejnery jsou vyráběny v typizovaných rozměrech, díky čemuž mají naši zákazníci možnost široké konfigurace administrativní budovy. Kancelářský kontejner je perfektní způsob, jak poskytnout svým zaměstnancům místo pro práci v zařízení s vynikajícím poměrem ceny a kvality. Umožňuje flexibilní uspořádání tak, aby plně vyhovovalo očekáváním zákazníků. Vyznačuje se estetickým vzhledem a odolností. Snadno se do něj vejdou všechny nástroje a zařízení nezbytné pro práci, což umožňuje efektivní práci bez rozptylování.

FAQ

Často kladené otázky o kontejnerech

Cena kontejneru závisí na mnoha faktorech – jeho velikosti, způsobu montáže, dopravy atd. Pro podrobnou nabídku kontaktujte naši společnost.

Kontejnerová přeprava závisí na mnoha faktorech – vzdálenosti a cíli. Pro podrobnou nabídku kontaktujte naši společnost.

Z hlediska vytápění budou nejvhodnější instalace s vysokou účinností při optimálním využití prostoru. Mezi ně patří především podlahové vytápění. Zdrojem tepla může být kombinovaný plynový kotel. Někteří dávají přednost elektrické instalaci, zejména takové, která je vybavena programátorem, jenž spouští vytápění podle preferencí majitele domu. Stále oblíbenější je také infračervené vytápění a tradiční krby – instalace druhého z nich v plechovém domě je stejně možná.

Za námi poskytované služby a zboží, které prodáváme, samozřejmě vystavujeme fakturu s DPH.