Modulární kontejnery na klíč

Modulární kontejnery na klíč jsou skvělým řešením především pro lidi, kteří sní o vlastních čtyřech stěnách za nízkou cenu. Dům je celý postaven ve výrobní hale a následně je jako hotová stavba přivezen na pozemek zákazníka. Jsou perfektní jako domy k pronájmu nebo k soukromému použití nejen v létě, ale i po celý rok. Lze je použít i pro komerční účely.

kancelarske kontejnery, kancelářský kontejner, obytny kontejner, obytné kontejnery, obytné buňky, mobilní obytné kontejnery, kancelářské kontejnery stavební buňky, kontejner obytny, obytný kontejner, luxusní obytné kontejnery, modularni domky, bunky, mobilní obytné kontejnery, kontejner obytný, obytná buňka s wc, obytná stavební buňka, obytný kontejner se sprchou, Sanitární kontejnery, WC – kontejner, sanitární buňky, výroba kontejnerů brno, kancelářská buňka, obytne bunky, sestava kontejnerů, mobilní kancelářské buňky, prodejní kontejnery, obytná unimobuňka, kancelářský kontejner cena, odsávání svařoven, výroba kontejnerů zlín, stavební buňka sanitární, kontejnerové kanceláře, kancelářský kontejner, sanitarni kontejner, sanitární kontejner prodej, unimobunka vyroba, sanitární buňka, kontejner kancelářský, provozní zámečník, obytné kontejnery ceník, sanitární kontejner cena, kancelářské buňky, containex kontakt, ocelové obytné kontejnery, mobilní kancelářské kontejnery

komerční kontejnery

Kontejnery se často používají pro komerční účely. Nejoblíbenější je jejich využití pro kanceláře, trvalé i dočasné (nejlepším příkladem jsou prodejní kanceláře developerů, které mění své umístění v závislosti na aktuálně realizované investici). Dalším, rovněž běžným využitím komerčních kontejnerů jsou vrátnice, obchodní pavilony, gastronomické prodejny, ale i pokladny pořádané po dobu konání hromadné akce.

Námi nabízené kancelářské kontejnery jsou využívány především jako dočasné kancelářské prostory především na stavbách, jako prodejní kanceláře bytů v developerských sídlištích apod. Splňují poptávku po vytvoření prostoru pro dočasné kancelářské práce. Negenerují vysoké náklady a lze je použít téměř okamžitě. Zařízení je nezbytné pro komfort jejich obsluhy. Interiéry kancelářských kontejnerů lze vybavit veškerými instalacemi, osvětlením, vytápěním a komplexním nábytkem.

Gastronomické kontejnery

Gastronomické kontejnery jsou typem pavilonů nebo správně připravených námořních kontejnerů určených pro gastronomické činnosti. Jsou vybaveny potřebnými instalacemi a technickými místnostmi.

servisní kontejnery

Je to perfektní řešení pro použití po delší nebo kratší dobu, nebo dokonce trvale. Díky takovému kontejneru vytvoříte zázemí služeb pro vaši firmu.

Obytné a veřejné kontejnery jsou vybaveny tak, aby vyhovovaly každodenním základním potřebám. Kromě toho, že mohou být v komfortních podmínkách místem přechodného pobytu, po spojení do rozsáhlého zařízení se z nich mohou stát školy, jesle či školky, ale i noclehárny nebo hotely. I když v druhém případě se obvykle používá technologie modulárních domů.

Sociální kontejnery

Sociální kontejnery se skvěle hodí jako sociální zázemí pro zaměstnance – dle potřeby lze kontejner využít jako kancelář, WC, sklad nebo šatnu. Naše kontejnerová zařízení mohou plnit dočasné i trvalé funkce. Je to perfektní řešení všude tam, kde jeden kontejner musí plnit mnoho funkcí současně.

Skladowe kontejnery

Skladové kontejnery slouží k bezpečnému skladování a přepravě různých druhů zboží, stavebních materiálů, nářadí, zařízení atd. Skvěle se hodí na staveniště, lze je využít jako různé typy skladovacích zařízení.

Potřebujete rozšířit kancelářské prostory ve vaší firmě? Rozvíjíte síť svých servisních míst? Chybí vám úložný prostor navíc? Sníte o domě u jezera?

Pokud jste na jednu z otázek odpověděli ano, jste na správném místě.

Comox je výrobcem komerčních kontejnerů, který již přes 10 let naplňuje očekávání podnikatelů z různých odvětví. Naše nabídka je však poměrně široká a flexibilní, takže snadno najdete něco pro vaše soukromé potřeby.

Nádoby Comox jsou řešením šitým na míru vašim potřebám. Nabízíme solidní řešení, která jsou moderní, mobilní a vyznačují se vysokou kvalitou.

Výroba kontejnerů Brno dosahuje vysokú technickú kvalitu. Nabízíme venkovní sklady a prodejní stánky, luxusní obytné kontejnery, obytné buňky s WC nebo komerční kontejnery. Vysoká kvalita v každé fázi výroby znamená, že nádoby budou plnit své funkce bez poruch po dlouhou dobu. Jsme renomovaným výrobcem kontejnerů, který vytváří odolné a univerzální produkty. K realizaci každého z nich přistupujeme individuálně. Kancelářské kontejnery jsou konstruovány s náležitou přesností a jejich prodej probíhá na základě příslušné dokumentace. Za zmínku stojí, že je možné zakoupit již hotový modul nebo si jej objednat na míru. Moduly prodáváme za příznivé ceny.

Modulární konstrukce mohou mít různé formy a vybavení. Stavba je realizována v krátké době po zadání objednávky. To je další aspekt, který hovoří v náš prospěch.

Modulární budovy fungují dobře v mnoha situacích. Díky pečlivě vybraným materiálům se každý z kontejnerů vyznačuje mimořádnou estetikou, odolností a funkčností.